ASHTANGA JOGA

ASHTANGA JOGA

ASHTANGA JOGA

joga taká, aká bola

Cieľom kurzu je pochopiť a naučiť sa cvičiť jogu od úplných základov. Počas kurzu sa naučíme ako samostatne a bezpečne praktizovať jogu a to v súlade s individuálnymi fyzickými možnosťami každého účastníka. Zameriame sa na uvoľnenie tela a mysle, precvičenie flexibility tela, rozprúdenie energie a naštartovanie čistiacich a ozdravných procesov v tele.

Kurz vhodný pre úplných začiatočníkov, ale aj pokročilých, ktorí chcú prehĺbiť svoju prax jogy, vyskúšať ucelenejší prístup a pochopiť základné súvislosti a prínosy jogy.

Začiatok kurzu: 3.11.2022 o 18:30 hod
Cena: 45 Eur 7 lekcií

Inštruktor: Peter Ľupták
Prihlás sa na :
info@harmonystudio.sk
0944 061 656

Astanga joga je veľmi tradičný a pôvodný systém jogy. Patrí k najstarším systémom fyzického cvičenia jogy, kde základom praktikovania jogy je práca s dychom, mysľou a telom pričom nám pomáha porozumieť a upriamiť pozornosť na seba samého. Je to systém jogy založený na súlade dychu s pohybom pri striedaní pozícií v presne stanovenom slede. Je to dynamickejšia forma jogy, pri ktorej sa asi aj trošku zapotíte.

Cvičenie sa prispôsobuje každému podľa jeho fyzických schopností, ohybnosti, sily a výdrže – neexistuje jedna „správna“ pozícia, ale pre každého je možné nájsť variáciu podľa jeho možností a zdravotných alebo fyzických obmedzení.

Tešíme sa na vás v Harmony štúdiu 🥰