O Harmony studiu

Harmony štúdio bolo založené v roku 2012 s cieľom vytvoriť priestor pre Vás, v ktorom sa budete cítiť ako doma, kde si oddýchnete, načerpáte novú energiu a plnohodnotne si zacvičíte.

V priestoroch sa venujeme predovšetkým rôznorodým druhom jogy, no organizujeme aj stretnutia, kurzy a workshopy na rôzne témy týkajúce sa rôznych iných pohybových oblastí a osobnostného rozvoja. Spolupracujeme s dulami, maľujeme mandaly, cvičíme tai-či a či-kung, tancujeme, meditujeme, ponárame sa do diskusií nielen o joge.

Jednotlivé lekcie sú vedené lektormi so svojimi jedinečnými osobnosťami a príbehmi o tom, ako sa dostali k joge. Niektorí v joge našli svoj domov pri hľadaní vnútorného pokoja či kompenzácie mentálneho vyťaženia prameniaceho z ich profesií. Iní svoje profesionálne životy zasvätili zdraviu a objavovaním tajov ľudského tela a psyché sa dopracovali k ich kombinácii, ktorú obsahuje aj joga.

Harmony štúdiom sa nesie príznačná levanduľová vôňa a vždy si u nás môžete vychutnať šálku teplého bylinkového čaju, ktorá zahreje na duši aj na tele. Veríme, že u nás nájdete pokoj, ktorý v dnešnom uponáhľanom svete tak veľmi chýba. Joga je cesta ako porozumieť sebe a druhým.

Harmony štúdio – miesto zastavenia sa, oddychu a načerpania energie.

Ste u nás srdečne vítaní.

Čo o nás hovoria čísla?

0 Rokov skúseností
0 Skupinových lekcií týždenne
0 Lektorov
0 Typov lekcií
0 Odcvičených hodín