Joga tovar

V Harmony studiu si môžete zakúpiť mnoho kvalitných pomôcok na jogu a ďalších produktov, ktoré Vám spríjemnia vašu prax. Tiež ponúkame darčekové poukážky na skupinové aj individuálne lekcie jogy.

Urobte radosť sebe alebo Vašim blízkym.

Prémiová Jogamatka

BodhiYoga premium Jogamatka

Táto vysoko obľúbená jogamatka je bez ftalátov a iných toxických prísad a je možné ju prať v práčke do 30 °C. Materiál jogamatky, nemá absorpčné schopnosti, preto pri namáhavom cvičení/potení sa, nemá protišmykové vlastnosti. Táto Premium podložka má hrúbku 4,5 mm, takže je pohodlná aj pri polohách v ľahu.

 • veľkosť: 183 x 60 cm
 • hrúbka: 4,5 mm
 • hmotnosť: cca 1,75 kg

Cena: 24 €

Joga bolstre

Joga bolstre

 Výborná pomôcka pre správny skrížený sed. Môžete ich použiť pri cvičení, meditácii, ale slúžia aj ako pohodlný vankúš, alebo opierka pri bežných činnostiach. Majú 2 vrstvy a oba poťahy sa zapínajú na zips. Výplň sa dá doplniť, prípadne nahradiť čímkoľvek iným. Bolstre obľubujú aj deti. Sú vyrobené z prírodných materiálov a plnené špeciálne čistenými pšeničnými otrubami. Ich veľká výhoda je, že sa dajú prať.

 • Farba: oranžová, žltá

Cena: 24 €

Dizajnová jogamatka

Dizajnová Jogamatka

Kombinujú v sebe všetky vlastnosti BodhiYoga Premium podložiek a navyše vďaka ich Alignment potlači budete odteraz počas praxe vždy vedieť, či máte chodidlá a ruky umiestnené na podložke správne.

 • Hrúbka: 4,5 mm
 • Veľkosť: 183 x 60 cm 
 • Hmotnosť: cca 1,75 kg

Cena: 24 €

Relaxačný vankúšik na oči

Relaxačný vankúšik na oči

Luxusný relaxačný vankúšik poskytuje príjemný dotyk a zároveň aromaterapiu. Jeho výplň tvoria ľanové semienka a levanduľa z ekologického poľnohospodárstva. Pôsobí upokojujúco a detoxikačne. Obal vankúšika je z mäkkého, chladivého hodvábu. Vankúśik vytvára ľahučký tlak na oči, tlmí svetlo, upokojuje svaly okolo očí a znižuje napätie. Skvelý spoločník na prehĺbenie relaxácie počas shavasany. Hodvábny poťah je snímateľný a umývateľný (ručné pranie).

 • Farba: tmavomodrá, fialová, bordová, smotanová
 • Rozmery: cca 23×11 cm
 • Hmotnosť: 260 g
 • Výplň: ľanové semienko a levanduľa

Cena: 12,90 €

Jogamatky MALA

Jogamatky MALA

Prémiové hybridné podložky, vhodné na každý typ lekcie. Tieto jogamatky s unikátnym dizajnom v sebe kombinujú funkčnosť osušky z mikrovlákien a podložky vyrobenej z prírodného kaučuku. Vďaka protišmykovým vlastnostiam sú skvelým spoločníkom na náročnejšie typy lekcií, ako Ashtanga joga alebo Power joga.

 • Rozmery: cca 183×61 cm
 • Hrúbka: 3,5 mm
 • Váha: 2,5 kg

Cena: 89 €

Tibetská miska

Tibetská miska

Oživte si Vašu jogovú prax kúzelným zvukom spievajúcej tibetskej misky. Spievajúce misky sa celé stáročia používajú na liečenie a meditačné účely. Vydávajú škálu zvukov, ktoré obnovujú vibračné frekvencie a harmonizujú časti tela, mysle a duše. Zvuky vytvárané miskami majú druh energetickej medicíny, pretože podporujú hojenie, zmierňujú depresívne stavy ako aj bolesti. Unikátne tóny vytvárajú stav pre hlbokú meditáciu, podporujú tvorivé myslenie a intuíciu. Prebúdza sa naša schopnosť počuť viac ako len ušami.

 • Materiál: mosadz

Cena: 39 €

NETI konvička

NETI konvička

Konvička Neti je osvedčená jogínska pomôcka na výplach nosnej dutiny. Ak trpíte alergiami, astmou alebo častou nádchou, je pre Vás tato malá pomôcka úplne ideálna.

 • Farba: rôzna

Cena: 18 €

Esenciálne olejčeky Doterra

Esenciálne olejčeky Doterra

Každá rastlinka, či už jej kvety, semienka, stonky alebo plody, obsahuje prírodné aromatické zložky. To je to, čo nám tak krásne vonia a dôvod, prečo máme potrebu privoňať si k ruži, levanduli, či sviežej mäte. Vône nás tešia, upokojujú, vplývajú na našu náladu, prežívanie, dokážu povzbudiť, ale aj liečiť. Nemusíte byť žiaden profík v aromaterapii, aby ste vedeli využiť ich blahodárne účinky. Úžasné vlastnosti esenciálnych olejov poznali už Egypťania, neskôr aj Gréci a Rimania. V Harmony studiu ponúkame celý rad týchto olejčekov. Bližšie informácie sa dozviete na mieste 😊.

Cena: od 6 € (podľa druhu)

Difuzér Doterra

Difuzér Doterra

Esenciálne oleje sú vhodné najmä na aromatické použitie zvonka. Ich voňavá sila sa naplno rozvinie v difúzeri, ktorý zohrievaním neničí ich terapeutické vlastnosti (stačí nakvapkať 2 až 5 kvapiek). Rozptyľovanie esenciálnych olejov navyše vyčistí vzduch od zápachu a škodlivých mikroorganizmov.

Cena: 60 €

MALA náhrdelník

Náhrdelník Joga MALA

Tradičná Mála má 108 koráliek vyrobená je z minerálov, drahých kameňov, dreva alebo rudrashakry. 109-ta korálka je guru korálka umiestnená nad strapčekom. Mala slúžila hlavne na udržanie počítania mantier počas meditácii. No samozrejme nie je nutné používať málu na meditovanie. Mala môže byť jednoducho nosená ako pripomienka Vášho zámeru (sankalpy). Budhistické zvyky taktiež hovoria, že ľudská duša musí vo svojom živote prejsť až 108 úrovňami, aby dokončila svoju cestu. Na náhrdelníkoch nie je nič náhodné. Všetko má svoj zmysel a miesto. Číslo 108 je veľmi významné aj v iných vierach a smeroch – hinduizme, joge, védických kultúrach, astrológii, medicíne. Z mnohých významov je najdôležitejší ten, že existuje 108 hlavných žíl , ktoré sú spájajú naše srdce s našim telom.

 • farba: rôzne

Cena: od 12,90 €

Sada troch masážnych loptičiek

Sada troch masážnych loptičiek 

Táto sada troch masážnych loptičiek s rôznou tvrdosťou (mäkká – stredná – tvrdá) je skvelým pomocníkom pre relaxačnú bodovú samomasáž, zmiernenie svalového napätia na celom tele a uvoľnenie fascií. Je možné ich používať v stoji, v sede i v ľahu. Tieto loptičky používame aj na lekciách v Harmony studiu, predovšetkým na joge pre zdravý chrbát.

 • Priemer loptičiek: cca 6,5 cm

Cena:  14,90 €

Dizajnová fľaša na šport a na cesty

Dizajnová fľaša na šport a na cesty

Táto izolovaná, znovapoužiteľná dizajnová fľaša je vyrobená z neškodného materiálu. Je dvojstenná a vákuovo izolovaná, čím sa hodí na studené aj horúce nápoje. Fľaše s vodou z nerezovej ocele sú vynikajúcou alternatívou fliaš vyrobených z plastu, skla alebo hliníka. Sú ľahké, ale zároveň odolné a šetrné k životnému prostrediu.

 • Materiál: nehrdzavejúca oceľ
 • Veko: bambus
 • Objem: 600 ml

Cena: 25 €

Veselá fľaša do práce i na jogu

Veselá fľaša do práce i na jogu

Spestrite si Váš deň a postarajte sa o Váš pitný režim s týmito nádhernými fľašami. Fľaša z nehrdzavejúcej ocele má  praktické karabínové veko, čím ju môžete ľahko pripevniť na tašku alebo batoh. Je ekologickou a praktickou alternatívou plastových, hliníkových a sklenených fliaš.

 • Materiál: nehrdzavejúca oceľ
 • Objem: 700 ml

Cena: 25 €

Mala náramok s korálkami z ružového dreva

Mala náramok s korálkami z ružového dreva

Elastický náramok je praktickou alternatívou mala náhrdelníkov. V Harmony studiu máme rôzne druhy a farebné prevedenia.

 • Priemer koráliek: cca 8 mm
 • Počet koráliek: 27
 • Vnútorný nenatiahnutý priemer: cca 5,5 cm
 • Vnútorný nenatiahnutý obvod: cca 17 cm

Cena: od 9,90 €

Popruh na jogamatku

Popruh na jogamatku

Univerzálna, sťahovacia a praktická šnúrka, vďaka ktorej sa Vám odteraz bude jogamatka nosiť s ľahkosťou.

 • Farba: zelená, fialová

Cena: 6,90 €

Darčekové poukážky

Darčekové poukážky

Venujte darček z lásky, pre zdravie a pre radosť.  V Harmony studiu si môžete zakúpiť darčekové poukážky na skupinové alebo individuálne lekcie, prípadne na workshopy organizované u nás.

Cena: od 35 €

Upozorňujeme, že v Harmony studiu je možné platiť len v hotovosti.