Hormonálna joga – Víkendový kurz

Hormonálna joga – Víkendový kurz

HORMONÁLNA JOGA – VÍKENDOVÝ KURZ

Poprad 20.-21. apríl 2024

Sobota: 10:00 – 17:00

Nedeľa: 11:00 – 14:00

Kurz je určený predovšetkým pre ženy s hormonálnou nerovnováhou. Samozrejme, ako aj pre ženy nad 35 rokov, ktoré chcú ostať naďalej krásne, spokojné a vitálne. Jednoducho cvičiť túto zostavu ako prevenciu.
 
Ide o zostavu prevažne rehabilitačných cvikov, kde sa pri cvičení jogových pozícii používajú dychové techniky. Jednou z nich je Bastrika. Je to aktívny brušný dych, ktorý masíruje vnútorné orgány spolu s našimi žľazami na zvýšenie produkcie hormónov v našom tele. Takto celý proces nechávame s plnou dôverou na prirodzenú múdrosť nášho tela, aby si vyrobilo také hormóny a toľko, koľko potrebuje.

Tento druh jogy je určený pre ženy a dievčatá s hormonálnymi problémami – od bolestivej, dlhej a nepravidelnej menštruácie až po neplodnosť. Taktiež pomáha pri poruchách štítnej žľazy. Pri menopauze pomáha ženám, ktoré trápia symptómy, ako sú návaly tepla, bolesti hlavy, poruchy spánku, ako aj výkyvy nálad, stavy úzkosti, až depresie. Pravidelné cvičenie hormonálnej jogy taktiež výrazne pomáha pri neželaných, hormonálne podmienených zdravotných problémoch, ako sú napríklad akné, padavé vlasy, lámavé nechty a nechcené priberanie na váhe ako aj ťažkosti s chudnutím.

Hlavným cieľom tohto kurzu je naučenie sa celej zostavy, aby si ju potom klientky mohli cvičiť z pohodlia domovaTaktiež obdržia príručku s podrobným popisom celej zostavy hormonálnej terapie ako aj audio nahrávku zostavy HJ. Cvičenie trvá približne 37 minút. Cviky sú jednoduché a ľahko zvládnuteľné aj pre začiatočníčky, ktoré s jogou zatiaľ nemajú predchádzajúce skúsenosti.
 

Viac informácii o hormonálnej joge, ako aj o mne nájdete na mojej web stránke www.hormonalnajoga.sk

S láskou a úctou
 
 
Kurzom vás bude sprevádzať Barbora Orolínová, medzinárodne certifikovaná lektorka jogy, ktorá prešla školením HJT u samotnej Dinah Rodriques. Barbora sa pravidelne venuje joge už vyše 17 rokov a svoje dlhodobé skúsenosti bude počas kurzu spolu s vami zdieľať, ako aj vlastnú cestu k hormonálnej joge
cena kurzu: 100€  (v cene kurzu sú podklady na cvičenie doma spolu s  audio nahrávkou na cvičenie HJ)
 
 
Facebook: Hormonálna joga s Barborou

cena kurzu: 100€  (v cene kurzu sú podklady na cvičenie doma spolu s  audio nahrávkou na cvičenie HJ)

Ako dlho trvá celá zostava ?

Cvičenie trvá približne 30-40 minút a pôsobí na úrovni telesnej, energetickej, psychickej a fyziologickej.

Je kurz vhodný aj pre začiatočníčky ?

Vzhľadom k tomu, že väčšina cvikov je rehabilitačných, s ľahkosťou ich zvládnu aj dámy, ktoré doposiaľ nemajú žiadnu skúsenosť s jogou.