ZÁKLADY NUMEROLOGIE

ZÁKLADY NUMEROLOGIE

SOBOTA 20.03:2021 o 18:00

Uvoľni svoj potenciál, odkry svoje prednosti a vytvor si život, ktorým budeš s radosťou kráčať.

Čo bude obsahom:

Povieme si o vibráciach jednotlivých čísel, na čo poukazujú, čo nám hovoria (plusy aj mínusy), ako máme s týmito informáciami pracovať, aby sme spokojne, šťastne a v blahu fungovali.

Dozviete sa:

  • ako si vypočítať vaše životné číslo
  • aké energie, dary, výzvy nám čísla prinášajú
  • aké sú kľúče ako ich správne uchopiť a aplikovať do každodenného života.

Môžete nám vopred napísať, čo by vás zaujímalo, aké informácie chcete získať a obsah workshopu prispôsobíme aj podľa toho. 🙂

Svoje otázky posielajte na mail info@harmonystudio.sk

Seminár bude prebiehať ONLINE, no zároveň LIVE, takže sa môžete pýtať aj priamo počas online vysielania. 😉

Aký význam má numerologický výklad:

Numerologický výklad Vám umožní lepšie pochopiť súvislosti vo vašom živote, to, čo sa Vám deje, prípadne opakuje, prečo sa to deje a ako vyharmonizovať v živote, čo je pre Vás potrebné a postatné. Tiež vám odhalí aké sú vaše dispozície a ako ich účelne smerovať, aby ste našli pokoj, harmóniu, radosť a lásku vo Vašom živote a v súlade s tým aj dokonalé zdravie… Dozviete sa v akom 9-ročnom cykle sa nachádzate, čo Vám predurčuje a na čo sa v ňom zamerať. Taktiež aká je vaša osobná ročnú vibráciu, životné poslanie a ako ho naplniť, čo sú vaše životné úskalia a ako s nimi naložiť. Čo, či a kedy je vhodné riešiť v danom období a čomu sa vyhnúť alebo s čím ešte počkať…

V prípade partnerskej numerológie sa vyššie uvedené informácie vykladajú vo vzájomných súvislostiach, čím a ako sa vaše energie vzájomne ovplyvňujú a ako s tým pracovať, aby váš vzťah bol naplnený, šťastný a prosperujúci.

S kým:

Ing. Monika Habiňáková – numerológiou sa zaoberám už vyše 15 rokov. Pochopeniu a čítaniu jej princípov a zákonitostí som sa učila vlastným sebarozvojom prostredníctvom rôznych životných situácii a tiež štúdiom či absolvovaním rôznych kurzov a seminárov. Aj vďaka mojím klientom naďalej prenikám do jej hlbín a nachádzam odpovede na mnohé životné otázky a otváram si stále nové a nové obzory.

Teším sa na Vás

e-mail:  monika.habinakova@gmail.com

www.zivotvharmonii.sk

Účastníci online workshopu, si môžu uplatniť 20% zľavu na numerologický výklad podľa vlastného výberu.

Teším sa na vás

Na seminár je potrebné sa vopred prihlásiť  TU