POBYT S JOGOU – GRÉCKO Chalchidiky a Solún – pobyt plne obsadený

POBYT S JOGOU – GRÉCKO Chalchidiky a Solún – pobyt plne obsadený

Energetický pobyt s jogou

na gréckom poloostrove Chalchidiky

Severovýchodne od pevniny Grécka leží polostrov Chalkidiki obmývaný Egejským morom, ktorý je známy ako „Poseidonov trojzubec“. Skladá sa z troch polostrovov v tvare prstov, Kassandra, Sithonia a Athos. 

Chalkidiki sa môže popýšiť dĺžkou pobrežia až 500 km. Na polostrovoch Sithonia a Kassandra nájdete tie najkrajšie pláže ocenené Modrou vlajkou More je krištáľovo čisté a pláže prevažne piesočnaté či okruhliakové.

KEDY: 25.5. — 01.06.2024 (8 dní / 7 nocí)

Odlet z Bratislavy

Poď si užiť týždeň plný slnka, jogy, mora, relaxu a pohody a gastronomických zážitkov na poloostrove Chalchidiky. Ubytovaní budeme v krásnych apartmánoch/štúdiách ( 28 – 36m²) s kuchynkou, priamo na pláži,  3km od centra malebného kamenného mestečka Afitos.

PROGRAM: Joge sa budeme venovať každé ráno a večer a program bude doplnený o osobnostný rozvoj v rôznych podobách (kreslenia, tanec, pranayama) a ohobacujúcich informácií z orgánovej jogy, fyzio jogy, TČM a ajurvédy. Pobyt bude o celkovom vnútornom utíšení, zastavení sa a naladení sa na seba. Lekcie budú vhodné aj pre úpných začiatočníkov (skvelá príležitosť zoznámiť sa s jogou) ale aj pre vás ktorí chcete prehĺbiť svoju jogovú prax a rozšíriť obzory v oblastiach ktorým sa budeme venovať. V prípade záujmu sa môžeme venovať aj partnerskej joga a acro joge.

Čo všetko ťa čaká za 697 Eur

● obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Bratislava na Thessaloniky a späť

● všetky letiskové a palivové poplatky

● 1 ks príručnej batožiny (40x20x25cm)

● online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka obojsmerne

● 7 nocí v rezidencii na pláži – izba/štúdio s terasou alebo balkónom  (dvojlôžková izba, obsadená dvoma osobami) , 28 m², výhľad na more, alebo výhľad do záhrady, klimatizácia, súkromná kúpeľňa, TV s plochou obrazovkou, kávovar, kuchynka

● jogový program počas celých 7 dní pod vedením  Evy Jurčovej (lektorka s 15 ročnou praxou, zakladateľka Harmony štúdia, Poprad)

Čo v cene nie je

● výlety na mieste

● veľká batožina

● prenájom auta (počas pobytu sa budeme presúvať na autách, cca 60eur osoba na celý týždeň)

● strava

UBYTOVANIE A OKOLIE: Ubytovanie sa nachádza v destinácii Afitos 6 min. chôdze od mesta a má výhľad na more, bezplatné Wi-Fi a bezplatné súkromné parkovisko. Ubytovacie jednotky majú terasu, klimatizáciu, TV s plochou obrazovkou a súkromnú kúpeľňu so sprchou a sušičom vlasov. Každá ubytovacia jednotka má kuchyňu s chladničkou a kávovarom. Hostia môžu relaxovať v záhrade s olivovníkmi kde budeme cvičiť aj jogu. Toto ubytovanie je vysoko hodnotené nedávnymi hosťami (9*) Vysoké hodnotenie má za veľmi pohodlné postele, čistotu a lokalitu.

Maximálny počet účastníkov na tomto pobyte bude 14 osôb a tým bude zaručený individuálny prístup. Neváhaj a poď načerpať novú energiu, dopriať svojmu telu radosť zo zdravého pohybu, aktívne si vychutnať túto dovolenkovú destináciu, SEBA a komunitu podobne naladených ľudí 🙂

KONTAKT: Eva Jurčová,  eva@harmonystudio.sk, 0944 061656