Pobyt s jogou na Corfu – SEPTEMBER 2024

Pobyt s jogou na Corfu – SEPTEMBER 2024

Energetický pobyt s jogou

na čarovnom ostrove Corfu

Ostrov Corfu je výnimočný svojou úžasnou klímou kde sa chodila liečiť aj princezná Sisi. Jeho atmosféra vás uchváti a určite si ju zamilujete.

KEDY: 19.09. — 26.09.2024 (8 dní / 7 nocí)

Odlet z Bratislavy

Poď si užiť týždeň plný slnka, jogy, mora, relaxu a pohody na gréckom strove Corfu. Ubytovanie 5 minút chôdze od pláže na jednom z najkrajších miest na ostrove. Dlhá piesočnatá pláž Agios Georgios s pozvoľným vstupom do mora, kde môžeme každé ráno a večer cvičiť a meditovať je od násho ubytovania vzdialená 5 – 10 minút chôďze. Prekrásna pláž Porto Timoni (turisticka atrakcia na Corfu)  je tiež v pešom dosahu, alebo 5 minút loďkou ktorá odchádza z “našej pláže” 🙂  Na týchto plážach budeme tráviť veľa času, no tiež preskúmame olivvý háj ktorý je tiež kúsok od nášho ubytoavnie. Nájdete tu miesta krásne miesta kde si môžete vychutnať ranný jogging a objaviť aj malé súkromné plážićky. V okolí sú aj reštaurácie, kaviarničky a obchody. Táto destinácia nie je príliš rušná, takže zároveň si vychutnáme aj chvíľky pokoja a ticha.

Čo všetko ťa čaká za 697 Eur

● obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Bratislava na Corfu a späť

● všetky letiskové a palivové poplatky

● 1 ks príručnej batožiny (40x30x25cm)

● online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka obojsmerne

● transfer letisko < –> hotel, obojsmerne

● 7 nocí v apartmánoch s kuchynkou kúsok od pláže ((ubytovanie pre 2 osoby v dvojlôžkovej izbe)

● jogový program počas celých 7 dní pod vedením  Evy Jurčovej (lektorka s 15 ročnou praxou, zakladateľka Harmony štúdia, Poprad)

Čo v cene nie je

● výlety na mieste

● veľká batožina

UBYTOVANIE A OKOLIE: Ubytovanie v apartmánoch s kuchynkou, 5 minút chôďze od nádhernej piesočnatej pláže s pozvoľným prístupom do mora, kde nájdete aj občerstvenie a lehátka, reštaurácie. Je obkolesená bralami ktoré dotváraju úžasnú atmosféru tejto pláže.

PROGRAM: Joge sa budeme venovať každé ráno a večer a program bude doplnený o osobnostný rozvoj v roznych podobách (kreslenia, tanec, pranayama) a ohobacujúcich informácií z orgánovej jogy, fyzio jogy, TČM a ajurvédy. Pobyt bude o celkovom vnútornom utíšení, zastavení sa a naladení sa na seba. Lekcie budú vhodné aj pre úpných začiatočníkov (skvelá príležitosť zoznámiť sa s jogou) ale aj pre vás ktorí chcete prehĺbiť svoju jogovú prax a rozšíriť obzory v oblastiach ktorým sa budeme venovať.

Maximálny počet účastníkov na tomto pobyte bude 14 osôb a tým bude zaručený individuálny prístup. Neváhaj a poď načerpať novú energiu, dopriať svojmu telu radosť zo zdravého pohybu, aktívne si vychutnať túto dovolenkovú destináciu, atmosféru tohto ostrova a podobne naladených ľudí😉

KONTAKT: Eva Jurčova, zakladateľka Harmony štúdia a lektorka s 15 ročnou praxou eva@harmonystudio.sk, 0944 061656