JOGA S DIEŤAŤOM

JOGA S DIEŤAŤOM

FIT FLOW JOGA S DIEŤAŤOM

Prinášame vám novú lekciu – Fit flow joga RODIČ A DIEŤA.
Je určená pre všetkých rodičov, maminy aj oteckov, ktorí sa celé dni starajú o svoje ratolesti.
Vieme, aké ťažké je popri deťoch (malých či väčších) nájsť si čas pre seba, hľadať neustále stráženie, čakať, kým váš partner vystrieda, aby ste sa na chvíľu mohli venovať aj sebe.
Preto ponúkame novú lekciu v rozvrhu pre všetkých rodičov, ktorí potrebujú načerpať poriadnu dávku energie aj pre seba. Už nemusíte odkladať svoje potreby, jednoducho príďte k nám a vezmite aj deti!

Ukážme deťom spoločne, že aj mama či otec sa vedia o svoje potreby postarať.
A že je to dôležité.
Ukážme im, že sú v našom dospeláckom svete vítané a nemusíme ich neustále odkladať, ak chceme dobiť baterky. Ukážme im, že postarať sa o svoje zdravie a spokojnosť je prirodzené. Pretože spokojný a zazdrojovaný rodič má opäť plnú náruč pochopenia a trpezlivosti.
Cvičenie bude zamerané pre nás dospelých v doprovode našich ratolestí. Prineste deťom obľúbené hračky, knižky, omaľovánku. Rozložte im jogamatku vedľa seba a buďte príkladom.

Všetci na lekcii máme pochopenie pre to, že vaše dieťa si nebude celú lekciu v tichosti čítať knižku, že sa chce prirodzene zapojiť, preto sa ani vy netrápte, či to vaše dieťa zvládne. Jednoducho ho pozvite do svojho sveta a ukážte sa mu aké je dôležité nájsť si čas pre seba.

Lekciou vás bude sprevádzať Júlia