S JOGOU NA SICÍLIU LETECKY

S JOGOU NA SICÍLIU LETECKY

S JOGOU NA  SICÍLIU LETECKY

………………JÚN 2022………………

od 19.6. – 26.6.2022

Láka ťa dovolenka spojená s aktívnym oddychom?

Pridaj sa k nám od 19.6. – 26.6.2022 a poď si užiť týždeň plný slnka, jogy, piesku, zdravého pohybu, chutného jedla, pohody a krásy malebného prímorského mestečka Marsala na ostrove Sicília.

Čo všetko ťa čaká za 699

● Let z Bratislavy na Sicíliu a späť

● 7 x ubytovanie v apartmánoch (každý apartmán sa skladá z verandy, jedálne s pohovkou, kuchyne, dvoch spálni s manželskou posteľou, alebo samostatnými posteľami, kúpeľne s práčkou a balkónom/balkónmi alebo terasou)
● Transfer na Sicílii letisko < –> hotel
● Lektorné v ktorom je zahrnutá organizácia, lekcie jogy (joga zdravý chrbát, jin joga, powerjoga, ashtanga joga) a meditácie každé ráno a večer priamo na pláži alebo na streche rezidencie, dýchacie techniky, sebaspoznávanie cez kreslenie a rôzne techniky osobnostného rozvoja.

Celá Rezidencia bude rezervovaná len pre našu skupinku. Najbližšia pláž je od apartmánov vzdialená cca 350 metrov.

PREŽI KRÁSNU DOVOLENKU SPOJENÚ S CVIČENÍM JOGY A AKTÍVNYM ODDYCHOM

Ak máš pocit že presne toto potrebuješ, poď s nami načerpať novú energiu, dopriať svojmu telu radosť zo zdravého pohybu a aktívne si vychutnaj krásnu dovolenkovú destináciu

Na pobyte odľahčíme telo aj myseľ

PROGRAM POBYTU:

NEDEĽA – prílet a presun na hotel (predbežný plán odletu 18:00, prílet 20:10, príchod na hotel cca 21:30)

PONDELOK až SOBOTA – ranné lekcie budú prebiehať cca 7:30, prvý deň vzájomné zoznámenie sa a zoznámenie sa s prostredím. Počas pobytu vás čakajú lekcie joga pre zdravý chrbát, powerjoga, jin joga a ashtanga joga. Okrem lekcií jogy, sa budeme viac sebaspoznávať aj vďaka rôznym technikám osobnostného rozvoja, dýchacím technikám, kresleniu a iným aktivitám…. Lekcie budú prebiehať v čase podľa dohody v skupine tak, aby sme necvičili v najväčšom teple 🙂  Večerné lekcie v čase cca 18:00. Jeden deň v týždni sa necvičí, nakoľko je plánovaný výlet na ostrov Favignona. Po večerných lekciách jogy si vytvoríme priestor na spoločné rozimanie, sebarozvoj v rôznych formách.

Na tejto našej dovolenke, nebude chýbať radosť, smiech, spoločné prechádzky a výlety. Dovolenka kde spoznáš podobne naladených ľudí, očistíš svoje vnútro, ale aj telo. Priestor bude aj na relax a rozímanie vo forme akú si zvolíte sami (čítanie kníh, ničnerobenie…) Program je dobrovoľný. 

Tento pobyt je vhodný aj pre tých z vás ktorí sa chcú s jogou zoznámiť a nemajú skúsenosť s cvičením.

NEDEĽA – presun na letisko a odlet smer Bratislava. Čas odletu 20:35, plílet do Bratislavy 22:45.

UBYTOVANIE A OKOLIE: Rezidencia v apartmánoch v Rezidencii Stella di Mare má veľkú záhradu a je len 300 metrov od krásnej pláže Marsala, 200 metrov od Rezidencie sú obchody s potravinami a Pizzéria, 100m od Rezidencie autobusová zastávka. Centrum Marsaly je vzdialené 3km. Priamo v centre Marsaly nájdete mnoho obchodov, múzeí, historických budov, prírodnú rezerváciu Stagnone.

POČET MIEST JE OBMEDZENÝ na 14 osôb

Lekcie jogy bude viesť Eva Jurčová

Viac info na t.č. 0944 061656